▶Cipset Penjimatan Bateri Termaju Hanya Tersedia di Texas Instrument; Penggunaan Rendah
▶Paparan E-Ink dan Tersedia Sehingga Tiga Warna Hitam/Putih/Merah atau Hitam/Putih/Merah
▶Komunikasi 2 Hala Tanpa Wayar Antara Sistem Anda dan Paparan
▶Didayakan Berbilang Bahasa, Mampu Menunjukkan Maklumat Kompleks
▶Susun Atur dan Kandungan yang Boleh Disesuaikan
▶LED berkelip untuk mengingatkan Petunjuk
▶Disokong oleh Bahagian Atas Meja dengan Penyesuai
▶Mudah Dipasang, Diintegrasikan dan Dipelihara
Platform kawalan berpusat awan EATACCN untuk mengemas kini dan mereka bentuk templat label, menyokong tetapan jadual, perubahan pukal dan POS/ERP yang disambungkan oleh API.
Protokol tanpa wayar kami menggunakan kurang tenaga kerana ia menjimatkan masa dan memanfaatkan komponen utama infrastruktur ESL kedai yang terhubung yang membolehkan peruncit berhubung terus dengan pelanggan mereka pada ketika membuat keputusan. Label Rak Elektronik kami tersedia dengan LED atau tanpa LED.
| Saiz Skrin | 7.5 inci |
| Berat | 201 g |
| Rupa | Perisai Bingkai |
| Cipset | Instrumen Texas |
| Bahan | ABS |
| Dimensi Keseluruhan | 183*118*11.2 /7.2*4.65*0.44 inci |
| OPERASI | |
| Suhu Operasi | 0-40°C |
| Tempoh Hayat Bateri | 5-10 tahun (2-4 kemas kini setiap hari) |
| Bateri | CR2450*4ea (Bateri Boleh Diganti) |
| Kuasa | 0.1W |
*Jangka hayat bateri bergantung pada kekerapan kemas kini
| PAPARAN | |
| Kawasan Paparan | 162.6x97.3mm/7.5 inci |
| Warna Paparan | Hitam & Putih & Merah / Hitam & Putih & Kuning |
| Mod Paparan | Paparan Matriks Titik |
| Resolusi | 640× 384 piksel |
| DPI | 183 |
| Kalis Air | IP54 |
| Lampu LED | 7 warna LED |
| Sudut Pandangan | > 170° |
| Masa Penyegaran | 16 saat |
| Penggunaan Kuasa Penyegaran | 8 mA |
| Bahasa | Pelbagai Bahasa Tersedia |
Meningkatkan pengurusan inventori
Label rak elektronik juga boleh membantu peruncit menjejaki inventori dengan lebih baik. Dengan mengautomasikan proses pelabelan, peruncit boleh mengemas kini maklumat inventori dengan cepat dalam masa nyata, membolehkan mereka membuat keputusan termaklum tentang penambahan semula stok dan pesanan. Ciri ini juga membantu peruncit mengelakkan lebihan stok atau kehabisan stok, menjimatkan masa dan wang dalam jangka masa panjang.
Meningkatkan margin keuntungan
Akhir sekali, salah satu kelebihan label rak elektronik yang paling ketara ialah potensi untuk meningkatkan margin keuntungan. Dengan mengurangkan ralat penetapan harga, meningkatkan kecekapan dan menyediakan pengalaman pelanggan yang lebih baik, label rak elektronik dapat membantu peruncit meningkatkan jualan dan mengurangkan kos. Gabungan ini boleh membawa kepada margin keuntungan yang lebih tinggi, yang penting untuk kemampanan dan kejayaan jangka panjang.