▶Cipset Penjimatan Bateri Termaju Hanya Tersedia di Texas Instrument; Penggunaan Rendah
▶Paparan E-Ink dan Tersedia Sehingga Tiga WarnaHitam/Putih/Putih atau Hitam/Putih/Putih
▶Komunikasi 2 Hala Tanpa Wayar Antara Sistem Anda dan Paparan
▶Didayakan Berbilang Bahasa, Mampu Menunjukkan Maklumat Kompleks
▶Susun Atur dan Kandungan yang Boleh Disesuaikan
▶LED berkelip untuk mengingatkan Petunjuk
▶Disokong oleh Bahagian Atas Meja dengan Penyesuai
▶Mudah Dipasang, Diintegrasikan dan Dipelihara
Platform kawalan berpusat awan EATACCN untuk mengemas kini dan mereka bentuk templat label, menyokong tetapan jadual, perubahan pukal dan POS/ERP yang disambungkan oleh API.
Protokol tanpa wayar kami menggunakan kurang tenaga kerana ia menjimatkan masa dan memanfaatkan komponen utama infrastruktur ESL kedai yang terhubung yang membolehkan peruncit berhubung terus dengan pelanggan mereka pada ketika membuat keputusan. Label Rak Elektronik kami tersedia dengan LED atau tanpa LED.
SPESIFIKASI UMUM
| Saiz Skrin | 4.2 inci |
| Berat | 83 g |
| Rupa | Perisai Bingkai |
| Cipset | Instrumen Texas |
| Bahan | ABS |
| Dimensi Keseluruhan | 118*83.8*11.2mm /4.65*3.3*0.44 inci |
| OPERASI | |
| Suhu Operasi | 0-40°C |
| Tempoh Hayat Bateri | 5-10 tahun (2-4 kemas kini setiap hari) |
| Bateri | CR2450*3ea (Bateri Boleh Diganti) |
| Kuasa | 0.1W |
*Jangka hayat bateri bergantung pada kekerapan kemas kini
| PAPARAN | |
| Kawasan Paparan | 84.2x63mm/4.2 inci |
| Warna Paparan | Hitam & Putih & Merah / Hitam & Putih & Kuning |
| Mod Paparan | Paparan Matriks Titik |
| Resolusi | 400× 300 piksel |
| DPI | 183 |
| Kalis Air | IP54 |
| Lampu LED | Tiada |
| Sudut Pandangan | > 170° |
| Masa Penyegaran | 16 saat |
| Penggunaan Kuasa Penyegaran | 8 mA |
| Bahasa | Pelbagai Bahasa Tersedia |
Ketika industri runcit terus berkembang, label rak elektronik telah menjadi alat penting untuk mengurus inventori dan menyediakan maklumat harga kepada pelanggan. Label rak elektronik, juga dikenali sebagai ESL, ialah paparan digital yang menggantikan label kertas tradisional di rak kedai. Paparan dikemas kini secara automatik melalui rangkaian tanpa wayar, sekali gus menghapuskan keperluan untuk menukar harga secara manual. Walaupun label rak elektronik ialah alat yang berkuasa, seperti mana-mana teknologi, ia memerlukan penyelenggaraan untuk memastikan ia berfungsi dengan baik.
Mengekalkan label rak elektronik adalah penting untuk memastikan ketepatan dan kebolehpercayaannya. ESL sangat sensitif dan memerlukan penjagaan dan pengendalian yang betul bagi memastikan ia berfungsi dengan baik. Tugas penyelenggaraan rutin termasuk membersihkan monitor dan memastikan bekalan kuasa berfungsi dengan baik. ESL mudah tercalar, yang boleh menjejaskan fungsi paparan, jadi penting untuk mengendalikannya dengan berhati-hati.
Akhir sekali, semasa menyelenggara label rak elektronik, adalah penting untuk mempunyai pelan sandaran sekiranya berlaku gangguan bekalan elektrik atau kejadian lain yang tidak dirancang. Ini mungkin termasuk bateri sandaran atau sumber kuasa sandaran seperti penjana untuk setiap paparan.
Kesimpulannya, label rak elektronik merupakan alat yang ampuh untuk mengurus inventori dan menyediakan maklumat harga kepada pelanggan. Walau bagaimanapun, ia memerlukan penyelenggaraan yang betul bagi memastikan ia terus berfungsi dengan cekap. Dengan mengikuti petua ini, perniagaan boleh memastikan label rak elektronik mereka berada dalam keadaan baik, meminimumkan risiko ralat dan memaksimumkan faedah yang diberikan kepada pelanggan dan pekerja.