Sesuai untuk senario pencahayaan yang kompleks.
Kadar ketepatan adalah 98% untuk pemandangan dalaman biasa.
Malaikat pandangan sehingga 100°Mendatar × 75°Menegak.
Storan terbina dalam (EMMC) Menyokong storan luar talian, Menyokong ANR (Pengisian Semula Rangkaian Automatik Data).
Menyokong bekalan kuasa POE.
Menyokong IP statik dan DHCP.
Sesuai untuk pelbagai kompleks komersial, pasar raya, kedai dan tempat-tempat lain.
| Model | PC5 |
| Parameter asas | |
| Sensor Imej | Sensor CMOS 1/4" |
| Resolusi | 640*400@25fps |
| Kadar Bingkai | 1 ~ 25fps |
| Sudut Pandangan | 100°Mendatar × 75°Menegak |
| Fungsi | |
| Cara Pasang | Pemasangan Siling/Angkat |
| Pasang Ketinggian | 2.3m~6m |
| Kesan Julat | 1.3m~5.5m |
| Ciri Sistem | Algoritma pintar analisis video terbina dalam, menyokong statistik masa nyata bilangan penumpang masuk dan keluar dari kawasan tersebut, boleh mengecualikan latar belakang, cahaya, bayang-bayang, troli beli-belah dan perkara lain. |
| Ketepatan | ≧98% |
| Sandaran | Storan Flash bahagian hadapan, sehingga 30 hari, ANR |
| Protokol Rangkaian | IPv4, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, DNS, DDNS, NTP, FTP, HTTP |
| Antaramuka | |
| Ethernet | 1×RJ45, 1000Base-TX |
| Port kuasa | 1×DC 5.5 x 2.1mm |
| Alam Sekitar | |
| Suhu Operasi | 0℃~45℃ |
| Kelembapan Operasi | 20% ~ 80% |
| Kuasa | DC12V±10%, tidak lebih tinggi daripada 12V |
| Penggunaan Kuasa | ≤7.2W |
| Mekanikal | |
| Berat | 0.3Kg (Pakej termasuk) |
| Dimensi | 135mm x 65mm x 40mm |
| Pemasangan | Pemasangan bumbung |
| Ketinggian pemasangan | Lebar penutup |
| 2.3m | 1.3m |
| 2.5m | 1.7m |
| 3.0m | 2.9m |
| 3.5m | 4.1m |
| 4m~6m | 5.5m |
Ruang awam: Kaunter demografi digunakan di ruang awam seperti taman, pantai dan tarikan pelancong untuk memantau trafik pengunjung dan meningkatkan keselamatan dan sekuriti. Data ini boleh digunakan untuk mengenal pasti potensi bahaya dan bertindak balas dengan cepat terhadap kecemasan.
Stadium dan tempat acara: Stadium dan tempat acara menggunakan kaunter populasi untuk menjejaki kehadiran dan mengoptimumkan pengurusan orang ramai. Data ini boleh digunakan untuk meningkatkan keselamatan, mengurangkan masa menunggu dan mempertingkatkan pengalaman pengunjung.
Secara keseluruhannya, ahli demografi merupakan alat yang tidak ternilai untuk perniagaan, organisasi dan kerajaan bagi mengumpul data masa nyata tentang populasi di kawasan tertentu. Dengan kelajuan, ketepatan dan kecekapannya, kaunter populasi dapat memberikan pandangan berharga yang dapat digunakan untuk meningkatkan produktiviti, keselamatan dan pengalaman pelanggan. Jika anda ingin meningkatkan operasi perniagaan anda, pertimbangkan untuk melaksanakan kaunter populasi hari ini.